Kontakt

Fakturačná adresa:
CARERO s.r.o.
Písek 311
739 84 Písek u Jablunkova
Česká republika
IČ: 28108272
DIČ: CZ28108272
Adresa prevádzky a distribučného centra:
CARERO s.r.o.
Jablunkov 994
739 91 Jablunkov
Česká republika

Vedenie spoločnosti

Mgr. Renata Ciencialová
konateľ spoločnosti

+420 555 508 930
ciencialova@carero.cz
Bc. Robert Cienciala
konateľ spoločnosti

+420 555 508 930
cienciala@carero.cz
Mgr. Bc. Jaroslav Ohlídal
prevádzkový riaditeľ

+420 724 348 338
ohlidal@carero.cz

Obchodné oddelenie

Petr Janík
obchodný zástupca (ČR, Slovensko)

+420 725 419 657
janik@carero.cz
Radim Górecki
obchodný zástupca (ČR, Slovensko)

+420 727 939 378
radim@carero.cz
Andrea Sabelová
obchodný zástupca (Maďarsko)

+420 606 066 365
sabelova@carero.cz
Martina Vitková
obchodný zástupca (ČR, Slovensko)

+420 555 508 930
vitkova@carero.cz

Podpora starostlivosti o zákazníkov

Jakub Nowicki
podpora starostlivosti o zákazníkov B2B

+420 606 027 368
nowicki@carero.cz
Soňa Šustíková
podpora starostlivosti o zákazníkov B2C

+420 555 508 930
podpora@carero.cz

Nákupné oddelenie

Mgr. Marek Madeja
vedúci nákupného oddelenia

+420 602 464 423
madeja@carero.cz
Monika Juroszková
produktový manažér

+420 725 950 720
juroszkova@carero.cz
Robert Kulka
produktový manažér

+420 725 850 098
kulka@carero.cz

Marketing

Ing. Zuzana Horáková
marketingový špecialista

+420 555 508 930
horakova@carero.cz
Tomáš Rašovský
grafik

+420 555 508 930
rasovsky@carero.cz

Logistika

Petr Mynář
vedúci logistiky

+420 606 060 845
mynar@carero.cz
Jiří Engel
vedúci skladu

+420 605 060 845
logistika@carero.cz

Finančné oddelenie

Bc. Beata Kowalová
hlavný účtovník


kowalova@carero.cz
Kateřina Dudová
fakturácia

+420 555 508 930
finance@carero.cz
Pavlína Heclová
platby

+420 555 508 930
fakturace@carero.cz
Radim Placzek
reklamácia

+420 555 508 930
reklamace@carero.cz